/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Somogy Megye

hun_som 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Zrínyi KK Kométa-Gyakorló 2023/10/28
09:00
Táncsics Gimnázium Koncsek Balázs, Mester Milán
2 Táncsics-Gyakorló Marcali VSZSE 2023/10/28
10:30
Táncsics Gimnázium Mester Milán, Deák Zsuzsanna
3 Monok SE Azúr Drogéria KK 2023/10/28
12:00
Táncsics Gimnázium Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna
4 Azúr Drogéria KK Henger KK 2023/11/04
09:00
Táncsics Gimnázium Mester Milán, Deák Zsuzsanna
5 Zrínyi KK Táncsics-Gyakorló 2023/11/04
10:30
Táncsics Gimnázium Szecsődi Richárd Attila, Mester Milán
6 Kométa-Gyakorló Monok SE 2023/11/04
12:00
Táncsics Gimnázium Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
9 Henger KK Zrínyi KK 2023/11/11
10:30
Táncsics Gimnázium Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám

Regionális Fiú Kadett, Somogy

hun_som_rfk 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FRKA4023 NKA Pécs U15/C KASI/C 2023/10/19
15:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Lovász Balázs, Győr Marcell István
FRKA4011 BASKETBAJA SE/B Siófoki Kosársuli Eg. 2023/10/20
17:00
Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola Sportcsarnoka Farkas Dominik, Fehér Péter
FRKA4235 Atomerőmű GYKSE U16/. PVSK NKA/B 2023/10/20
18:00
Garay János Általános Iskola Domokos Bence, Nemes Hajnalka
FRKA4112 Atomerőmű GYKSE U16B PVSK NKA/B 2023/10/27
18:00
Garay János Általános Iskola Domokos Bence, Keresztes Tamás
FRKA4215 Kozármisleny SE Bonyhádi KSE 2023/11/05
12:30
Kozármisleny Sportcsarnok Lovász Balázs, Sellei Dalma Laura
FRKA4033 KASI/C Dombóvári Kosársuli. 2023/11/07
18:00
Városi Sportcsarnok (Kaposvár) Deák Zsuzsanna, Pöttendi Gábor
FRKA4055 Atomerőmű GYKSE U16B NKA Pécs U15/C 2023/11/07
18:00
Garay János Általános Iskola Domokos Bence, Nagy Viktor

Regionális Leány Junior, Somogy

hun_som_rlj 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
LRJA2012 Szombathelyi Sportisko. ZTE NKK 2023/10/14
12:30
Sugár Úti Sportcsarnok (Arena Savaria Kisterem) Csák Máté Károly, Bognár Tamás
LRJA2091 PVSK NKA/B Gyakorló DSE 2023/10/18
14:00
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Sellei Dalma Laura, Győr Marcell István
LRJA2042 Kanizsai Vadmacskák S. ZTE NKK 2023/11/09
16:30
Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola Benedek Zoltán, Németh Csaba János
LRJA2051 ZTE NKK Gyakorló DSE 2023/11/11
16:00
Ostoros Károly Csarnok Horváth Alajos, Németh Csaba János
LRJA2021 Kanizsai Vadmacskák S. Szombathelyi Sportisko. 2023/11/23
16:30
Cserháti Sándor Műszaki Szakközépiskola Horváth Alajos, Németh Csaba János
LRJA2031 PVSK NKA/B Kanizsai Vadmacskák S. 2023/12/07
15:00
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Sellei Dalma Laura, Kovács Marcell
LRJA2032 Szombathelyi Sportisko. Gyakorló DSE 2023/12/10
10:00
Sugár Úti Sportcsarnok (Arena Savaria Kisterem) Esztergályos Róbert, Horváth-Magyar Gyöngyi

Tabellák

Alapszakasz -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Monok SE 12 1.00 24 12 0 1079 776
2 Zrínyi KK 12 0.83 20 8 4 912 769
3 Táncsics-Gyakorló 12 0.83 20 8 4 919 748
4 Marcali VSZSE 12 0.71 17 5 7 871 959
5 Henger KK 12 0.71 17 5 7 825 924
6 Kométa-Gyakorló 12 0.63 15 3 9 628 800
7 Azúr Drogéria KK 12 0.54 13 1 11 656 914

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu